Głównie bedzie o mojej przygodzie z szydełkowaniem i nie tylko...
wtorek, 05 maja 2009

        Przedstawiam dziś mój blokowy ogródek. Będąc w Polsce opiekuje się (wraz z sąsiadką) kawałkiem zieleni, który mamy tuż pod oknem. Niestety teraz nie mogę ani go zobaczyć, ani tam podziubać.... Dostałam foteczki od mojej mamy, która uwieczniła to co się obecnie w ogródeczku dzieje. Nie jest to nic imponującego. Ale ja pamietam jak zaczynałyśmy cokolwiek tam sadzić. Ziemia gliniasta, co kawałek beton ( pozostałości po panach, którzy ocieplali budynek), pełno śmieci, ogólnie bałagan wielki!!! A teraz to aż miło popatrzeć. Nieraz przyłapuje przechodniów, którzy wpatrują się w ogródek. Fakt jest taki, że niewiele jest takich miejsc przed blokami. Każdy czeka na kogoś aż zrobi - niestety taka prawda. Obecnie moim ogródkiem opiekuje sie moja mama i sąsiedzi.

 

 

 

10:53, kasianat
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 04 maja 2009

Zgodnie z obietnicą wstawiam nowe foteczki. Poniżej duński fiord- Mariager fiord. Przyznaje, że inaczej sobie wyobrażałam tutejsze fiordy. Bardziej mi to przypomina mazurskie jeziora. Mimo to widoki są piękne.

 

 
A tu mój małżonek i jego udany połów :-)
 A tu mój urwisek :-)
A tu ja :-) I jak tu dziergać jak tyle pieknych miejsc do zobaczenia???
Udało mi się uwiecznić taki widoczek.
A teraz zmiana tematu. Koniec wody i widoków. Jak już wspominałam mnóstwo tu koni. Są piękne, zadbane, oswojone. Często można zobaczyć ludzi na jadących na nich po ulicy - ot tak dla rekreacji.
 I na zakończenie jeszcze taki piękny okaz.
Pozdrawiam gorąco!!!
14:30, kasianat
Link Komentarze (1) »
sobota, 02 maja 2009
       Obecnie przebywamy na obczyźnie, a dokładnie w Danii, a jeszcze dokładniej na Jutlandii. Ostatnio troszeczke zaniedbałam i robótkowe zajęcia i forum. Dla rekompensaty wklejam kilka foteczek z Danii. Co prawda nie są to jej najładniejsze zakątki, ale postaram się aktualizować bloga coraz to nowszymi i ciekawszymi zdjęciami.

dania

Kawałeczek duńskiego miasteczka nad fiordem. Dziś wybieramy się tam z  M i córcią na ryby- mam nadzieje, że tym razem będzie kolacja hehe.

 

 

Natalia i jej ulubione koniki. W Danii  na polach bardzo często można zobaczyć kucyki i konie- piękny to widok. Podobno mają tu takie hobby - hodowla koni tak dla własnego użytku.

I ostatnia foteczka my- czyli Natalia i ja :-) na łonie natury.

 

Pozdrawiamy serdecznie!!!

14:34, kasianat
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 27 kwietnia 2009

      Na początek dziękuje dziewczynom za wyróżnienie: Reni i Iwice. Za bardzo nie wiem co dalej z tym zrobić i chyba już się spóźniłam żeby dalej ciągnąć te zabawe. Niestety nic nowego nie wytworzyły moje łapki. A to z wielu przyczyn. Złe samopoczucie, brak natchnienia, ogólny leń, przesilenie wiosenne i wyjazd za granicę (ponownie zamieszkujemy w Danii). Teraz już będę mieć więcej czasu więć na pewno coś się wytworzy i w końcu skończe to co niedokończone.

Pozdrawiam gorąco!!!!

14:41, kasianat
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 marca 2009

             Przeglądając blogi można napotkać na mnóstwo konkursów, losowań itd. Dziś natrafiłam na blog Anelidgam, która organizuje wielkanocny konkurs. I tak się zastanawiam.... Tu można znaleźc więcej informacji http://lylis.blox.pl

 

19:43, kasianat
Link Komentarze (4) »
sobota, 28 marca 2009

Dziś na dworze troszkę cieplej więć wybrałyśmy się z Natalią na spacer! Spotkała nas miła niespodzianka. W naszym mini ogródeczku zakwitły krokusy!

Poza tym tulipany i narcyzy też są całkiem sporawe.
I jeszcze raz krokusiki :-)))

A poza tym- zmagam sie z gimpem nieustannie i blogiem aby go troszkę zmienić....

Pozdrawiam bardzo wiosennie !!!
P.s. Dziekuje wszystkim za odwiedziny !!!
16:19, kasianat
Link Komentarze (3) »
piątek, 27 marca 2009

Wiosny jak nie ma tak nie ma - niestety :-( A ja dalej próbuje działać z decu jajkami. Niewiele tego powstało bo brak weny i chęci. Z szydełkiem też kiepsko- męcze cały czas obrus. Mam nadzieje, że do Wielkanocy będzie skończony.

Jadwiszka przeprowadziła losowanie. Gratuluje serdecznie dziewczynom, które wygrały. Może następnym razem się do mnie szczęście uśmiechnie.

Na Kaiem cały czas trwa wymianka. Ja już dostałam swój podarek, ale nie mozna nic jeszcze pokazywać. 

A oto moje najnowsze jajka decoupage

 
Kolejne Twediowe
Różane
Konwaliowe
18:43, kasianat
Link Komentarze (2) »
środa, 18 marca 2009

          Jadwiszka postanowiła rozlosować piękne prezenciki wśród chętnych osób. Więcej informacji na jej blogu : www.jadwiszka.blox.pl . Jak tu się nie skusić? Można wylosować takie cudeńka:

 

kolczyki jadwiszkowe
jadwiszkowe lusterko
12:14, kasianat
Link Komentarze (1) »
czwartek, 12 marca 2009

 Ponieważ na dworze zimno, wiosny nie widać (niestety) dziergam koszulki na jajka wielkanocne. Poza tym na szydełku nieustannie obrus, rozpoczęłam chustę i przeróżne ozdoby wielkanocne. Ale spokojnie jeszcze miesiąc do świąt :-)

A oto moje kolejne jajka. Część z nich idzie na prezenty....

koszulki na jajka

 

 

koszulki na jajka
19:52, kasianat
Link Komentarze (1) »
wtorek, 10 marca 2009

Ponieważ w Toruniu leje i leje postanowiłam wykończyc dawno zaczęte ozdoby wielkanocne. Troszke je przyozdobiłam koralikami, cekinami i tym wszystkim co miałam pod ręką.

jajko wielkanocne
jajko wielkanocne2
jajko wielkanocne 3
jajko wielkanocne4
17:21, kasianat
Link Komentarze (5) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5
O autorze
http://w76